Контакти

Головна > Контакти

// 01. //

Замовлення та Доставка

Будь ласка, прочитайте цей розділ перед розміщенням замовлення.

Ми прагнемо надавати найкращий сервіс нашим клієнтам і обробляти всі ваші замовлення якомога швидше. Купуючи нашу продукцію онлайн, ви автоматично погоджуєтеся з наступними умовами:

01. Усі замовлення, розміщені на цьому веб-сайті, повинні бути повністю оплачені перед тим, як вони будуть відправлені нашою компанією або нашими партнерами.

02. Усі товари повинні бути перевірені після доставки, а про будь-які пошкодження необхідно негайно повідомити продавця.

03. Продавець залишає за собою право скасувати будь-яке замовлення через проблеми з оплатою або інші непередбачені обставини.

Якщо у вас виникли запитання, ви можете задати їх нашим спеціалістам. Для цього заповніть контактну форму та введіть своє запитання. Представники компанії нададуть відповідь у найкоротший термін. Також ви можете зв'язатися з нами будь-яким іншим зручним способом.

Телефон

Святослав КачковськийМенеджер відділу продажів та реклами+38(097) 130 24 55 (telegram, viber)moc.liamg%40selas.dubxineohp

ЗАЛИШИТИ ЗАПИТАННЯ

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.

 • Які види меблів ви пропонуєте?

  Ми пропонуємо широкий асортимент меблів, включаючи меблі для вітальні, спальні, їдальні, офісні меблі, вуличні меблі та багато іншого.

 • Скільки часу потрібно, щоб моє замовлення прибуло?

  Терміни доставки залежатимуть від замовленого товару та місця доставки. Як правило, доставка замовлень може тривати від 3 до 10 робочих днів. Доставка по всьому світу займає 10-14 робочих днів.

 • Як повернути товар?

  Якщо ви не задоволені своєю покупкою, ви можете повернути її протягом 30 днів і отримати повне відшкодування. Щоб дізнатися більше, зверніться до нашої служби підтримки клієнтів.

 • Чи пропонуєте ви спеціальні знижки?

  Так, ми пропонуємо різноманітні знижки та спеціальні пропозиції протягом року. Найбільші знижки отримують наші оптові покупці. Перегляньте наш веб-сайт або підпишіться на нашу електронну розсилку, щоб бути в курсі наших поточних акцій.

 • Ви надаєте гарантію на свої товари?

  Так, ми надаємо гарантію в 1 рік на всі меблі, що продаються в нашому магазині.

 • Які форми оплати ви приймаєте?

  Ми приймаємо всі основні кредитні картки (Visa, MasterCard), а також PayPal, Apple Pay і Google Pay, USDT.

// 02. //

Наші Локації

Відвідайте наш офіс, склад або курорт.

Illustration

Головний Офіс в Буковелі

+38 (097) 130 24 55 | moc.liamg%40selas.dubxineohp

с. Поляниця (Буковель), уч. Прелуки, 553

Illustration

Виробництво у Ворохті

+38 (097) 130 24 55 | moc.liamg%40selas.dubxineohp

вул. Данила Галицького 137 Т, Ворохта

Illustration

Шоурум 

+38 (097) 130 24 55 | moc.liamg%40selas.dubxineohp

Phoenix Relax Park Bukovel, Phoenix Medical Resort (Східниця)

Умови гарантії

На товари, придбані з нашого виробництва, поширюється гарантія до одного року з дати покупки.

 Якщо будь-які меблі чи мармурові вироби, придбані в нашому магазині, мають виробничий дефект, ми замінимо їх безкоштовно.

● Якщо будь-які меблі чи мармурові плити, придбані в нашому магазині, будуть пошкоджені внаслідок нещасного випадку або звичайного зносу, ми відремонтуємо предмет за певну плату.

 Ми залишаємо за собою право відмовити в гарантійній претензії або в запиті на повернення, якщо виявиться, що товар пошкоджений через неправильне використання або недбалість.

Умови повернення

Повернення приймається в нашому магазині протягом 7 днів від початкової дати покупки. Усі предмети, що повертаються, мають бути у своєму початковому стані, включаючи всю оригінальну упаковку та бирки.

 Клієнти несуть відповідальність за витрати на зворотну доставку та за те, щоб товари були безпечно упаковані для транспортування.

● Ми залишаємо за собою право відмовити в будь-якому поверненні, яке не відповідає нашим умовам повернення. Плата за доставку не повертається.

 Відшкодування буде надано в вибраній нами формі оплати, впродовж 5-7 робочих днів.

Якщо Вам необхідно скористатися гарантійним ремонтом або Ви хочете повернути товар, зв'яжіться з нашими менеджерами будь-яким зручним способом. Ми постараємося допомогти вам якомога швидше. Якщо у вас виникнуть труднощі із замовленням або оплатою, зв’яжіться з нами електронною поштою чи телефоном. Наша служба підтримки клієнтів працює цілодобово та без вихідних.